TOKAT FORUMMUM/TOKATLILARIN BULUŞMA VE PAYLAŞIM PLATFORMU
Tokatspor'da trasfer çalışmaları Htc9cya2.

Join the forum, it's quick and easy

Tokatspor'da trasfer çalışmaları Htc9cya2.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokatspor'da trasfer çalışmaları

2 posters

Tokatspor'da trasfer çalışmaları Empty Tokatspor'da trasfer çalışmaları

Mesaj tarafından reis_ahmet Perş. Tem. 23, 2009 5:49 pm

OGÜN'DE YUVADA KALDI

Geçtiğimiz sezonun başarılı ortasaha oyuncusu Ogün'le de mukavele yenilendi.Bugün Uzunburundaki imza töreninde açıklanan bir diğer konu ise, geçtiğimiz sezonun başarılı ortasaha oyuncusu Ogün'le de mukavele yenilendiği haberi idi.

Basın sözcümüz Kaya Çakırtaş ve Kulüp menejerimiz Recai Yaramış yaptıkları açıklamalarda Ogün ile mukavele yenilemekten duydukları mutluluğu ifade ederlerken, Çakırtaş son olarak, daha önce ilan ettikleri kamp programında Tokatspor dışında gelişen bazı olaylar nedeniyle bazı değişiklikler olacağını, konu ile ilgili açıklamaları önümüzdeki bir/ iki gün içerisinde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade ederken,menejerimiz Yaramış ise; iç transferde istedikleri noktada olduklarını, dış transferde ise 3-4 futbolcu ile görüşmelerin sürdüğünü, bu isimleri vermesinin ve görüşmelerin ne aşamada olduğunu açıklamasının mümkün olamıyacağını ifade ederek, bazı isimlerle bu süreçte anlaşabileceğimiz gibi, bazıları ile kamp sonrasında da anlaşabiliriz. Bu konuda kamuyondan anlayış bekliyoruz'' dedi.
reis_ahmet
reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/09/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 555
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : tokat
Lakap Lakap : reis
Rep puanı Rep puanı : 10
Takımn Takımn : BEŞİKTAŞ

http://reisahmet60.tr.gg

Tokatspor'da trasfer çalışmaları Empty Geri: Tokatspor'da trasfer çalışmaları

Mesaj tarafından reis_ahmet Perş. Tem. 23, 2009 5:50 pm

BİR FLAŞ TRANSFER DAHA

Bu sezon oldukça iddialı bir takım oluşturma çabasındaki Tokatsporumuz, bugün Adnan Çiçek Tesislerinde düzenlenen imza töreni ile flaş bir transfere daha imza atarak geçtiğimiz sezonun devra arasında Ofspor'dan Ş.Urfa Bld.spora geçmiş olan golcü Yaşar Çetin'le 2 yıllık mukavele imzaladı. İmza törenine katılan basın sözcümüz Kaya Çakırtaş, Yaşar'la daha da güçlü bir takım oluşturmaktan mutlu olduklarını ifade ederken, 2 yıllık mukaveleye imza atan Yaşar Çetin ise : "transferim biraz güç oldu ama sonunda gerçekleşti. Transferim noktasında çaba gösterenlere, beni Tokatspor'a layık görenlere teşekkür ediyorum. Tokatspor hedefi olan bir kulüp. Burada olmaktan son derece mutluyum. İnşallah hep birlikte yeni başarılara imza atacağız'' dedi.

Kulüp menejerimiz Recai Yaramış ise; "daha güçlü, hareketli ve etkili bir forvet hattı oluşturmaya çalıştığımızı daha öncede belirtmiştim.Yaşar kardeşimiz de bu doğrultuda uzun süredir gündemimizde olan ve transferini titizlikle takip
ettiğimiz bir oyuncu idi. Ş.Urfa Bld.sporun sözleşmesi devam eden bir oyuncusu olduğundan etik kurallar ve prosüdür gereği bunu sizlerle paylaşamadık. Ama çalışmalarımızın mutlu sonla sonuçlanması bizleri de mutlu etti. Kendisine hoş geldin diyor, her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi.
reis_ahmet
reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından reis_ahmet Cuma Tem. 24, 2009 9:57 pm

AŞKIN ÇİFTÇİ'DE BORDO BEYAZLI
Tokatsporumuz Arsinspor’dan Aşkın Çiftçi ile 2 yıllık anlaşma imzaladı. Genç ve güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen Tokatsporumuz, sağ bekteki sorununu da Aşkın ile çözmüş oldu. Bir dönem Süper Lig takımlarından Trabzonspor’da da forma giyen Aşkın’ın Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza törenine Kulüp Menajerimiz Recai Yaramış, Muhasibimiz İsmail Savaş ve Yönetim Kurulumuz'dan İlker Erkek'te yer aldı.

“TRANSFERDE BELLİ BİR PERİYOTA GELDİK”
“Bugün dış transferde 6. imza ile karşınızdayız. Kendisini Arsinspor’dan transfer ettik. Sağ bek oynuyor. 1985 Trabzon Vakfı Kebir doğumlu. Trabzon Çarşı Başı, Trabzonspor A.Ş. ve son olarak da Arsinspor forması giyen Aşkın Çiftçi bu tarihten itibaren de bordo-beyazlı renkler için hizmet edecek. Kendisini tebrik ediyorum ve önümüzdeki sezon başarılı olacak Tokatspor kadrosunda yer almasından da büyük mutluluk duyuyorum. Bu transfer ile birlikte transferin de belli bir periyotuna geldik.”
Tokatsporumuza transfer olmaktan büyük mutluluk duyduğunu beyan eden çiçeği burnunda transferimiz Aşkın Çiftçi, ise şunları söyledi:

“2. LİGİN EN İDDİALI TAKIMINA GELDİM”
“Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Bu ligin en iddialı takımına geldiğimi biliyorum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Geçen sene kaçırılan Bank Asya 1. Ligi’ni umarım bu sene başaracağız. Ben de sahaya çıkıp, Tokat halkına her şeyin en iyisini, en güzelini vermeye çalışacağım.”

Yeni transfer Aşkın Çiftçi’nin imza törenine katılan Muhasibimiz İsmail Savaş da kısa bir konuşma yaparak, Tokatspor’un hedefini açıkladı.

İsmail Savaş’ın konuşması şu şekilde oldu
"HEDEF BANK ASYA"
“Tokatspor’a hayırlı uğurlu olsun. Sağ bekte de bir sıkıntımız vardı. Onu da Aşkın kardeşimiz ile çözeceğiz. Bundan sonraki transferlerimizde, hocamızın gösterdiği mevkilere futbolcu almaya çalışacağız. En iyisini almaya çalışacağız. Hedefimiz Bank Asya.”
reis_ahmet
reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından reis_ahmet Ptsi Tem. 27, 2009 9:12 pm

MERT KAYTANKAŞ'DA TOKATSPORUMUZ'DA
Forvetteki ikinci transferimizi Karabükspor’dan Mert Kaytankaş ile yaptık. Birçok Bank Asya Kulübü'nün peşinden koştuğu Mert ile Tokatsporumuz 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Kulüp Menajerimiz Recai Yaramış;
“MERT İLE BU SEZON "GOL" DİYE ÇOK AYAĞA KALKACAĞIZ”
“Bugün kamuoyunun gerçekten büyük merakla beklediği bir transfere imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Karabükspor’dan santrafor Mert Kaytankaş ile 2 yıllığına anlaşmış bulunuyoruz. 1980 İzmir Bergama doğumlu. Bugüne kadar Bergama Belediyespor, Bucaspor, Karamanspor, Altınordu, Göztepe, Akhisar Belediye, Yimpaş Yozgat, Karabükspor ve geçtiğimiz yıl da kiralık olarak Alanyaspor’da forma giydi. 2004-2005 sezonundan itibaren 10 golün altına düşmeyen ve futbol piyasasında attığı gollerle belli bir istikrar yakalamış ve isim yapmış birisi. Kendisini Tokatspor’a kazandırmış olmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki Tokatspor’un hücumdaki gücüne de, geçtiğimiz sezonlarda attığı gol sayısının üzerine ilave ederek, güç katacaktır. Biz de onunla birlikte ‘gol’ sesi ile daha çok havalara fırlayacağız bu sezon. Bu transferin hem camiamız için hem de kendisi için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum”

Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Gökhan Köse;
“BİZ ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPTIK SIRA TOKAT HALKINDA”
“Tokatspor’a hoş geldin diyor, Tokatspor ve Mert için hayırlı olmasını diliyorum. Bu transferde çok büyük emeği bulunan Sayın Mustafa Çevirgen kardeşimize de çok teşekkür ediyoruz. Tokatspor olarak bu saatten sonra artık bütün mevkilerdeki transferlerimizi tamamladığımız için, bundan sonraki süreçte bütün Tokat halkının ve Tokatsporluların desteğini bekliyoruz. Söz sırası Tokat halkında.”

Mert Kaytankaş;
“ARKADAŞLARIMLA BERABER TOKATSPOR’U ŞAMPİYON YAPMAK İÇİN BURDAYIM”
“Tokatspor’un ne kadar iyi bir kulüp olduğunu, yönetim olarak ve kulüpsel olarak daha önceden bilgilerim vardı. Buraya geldim ve hiçbir şekilde yabancılık da çekmedim. Transferimi gerçekleştiren yönetici abilerime teşekkür ediyorum. İnşallah bu sene hem benim için hem de Tokatspor için güzel ve hayırlı bir şekilde geçer. Tokatspor hedefi olan bir takım. Zaten gelmemdeki en büyük etkenlerden birisi de buydu. Arkadaşlarımla beraber en iyi şekilde sezonu geçirip, Tokatspor’u şampiyon yapmak istiyoruz”
reis_ahmet
reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından mert60 Salı Ağus. 25, 2009 7:20 pm

TOKATA İNANIYORUMKİ, BU SENE BANKASYA 1 LİGE ÇIKA BİLİR...............TRASFERLERDEN BAZILARINI BEYENMEDİN TANINMIŞ OYUNCU ALA BİLİRLER HACCETTEBEDE ALA BİLİRLER VEYA KONYA SPORDAN ............
mert60
mert60
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/10/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 178
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : ankara
İş/Hobiler : öğrenci
Rep puanı Rep puanı : 4

http://http//97karakartal1903.tr.gg

Mesaj tarafından reis_ahmet Çarş. Ağus. 26, 2009 6:57 pm

furkan canım futbolcu almak okadar kolay değil...süperliğden futbolcular fazla para istiyorlar.
reis_ahmet
reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından mert60 Perş. Ağus. 27, 2009 8:08 pm

Ahmet abi kolay olmadıgını biliyorum. ancak dimesin verdini paralar nereye gittiyor...
mert60
mert60
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/10/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 178
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : ankara
İş/Hobiler : öğrenci
Rep puanı Rep puanı : 4