TOKAT FORUMMUM/TOKATLILARIN BULUŞMA VE PAYLAŞIM PLATFORMU
VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!.. Htc9cya2.

Join the forum, it's quick and easy

VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!.. Htc9cya2.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!..

VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!.. Empty VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!..

Mesaj tarafından tarikozturk Ptsi Eyl. 15, 2008 4:55 pm

VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!..
VOLKAN'A BİR DARBE DAHA!.. 5622710809150829591av2
Hacettepe maçında çift sarı karttan atılmasına rağmen 1 maçtan fazla ceza alması beklenen Volkan Demirel’e F.Bahçe Yönetimi de kayıtsız kalmayacak.

Hacettepe maçında kırmızı kart gören kaleci Volkan, Disiplin Kurulu’nun yanı sıra F.Bahçe Kulübü tarafından da cezalandırılacak. 2-1 kaybedilen maçta disiplinsiz davranışlarda bulunan Kazım’a ağır para cezası verileceği öğrenildi.

Yönetim, maçın son dakikalarında verilen penaltıya itiraz ettikten sonra rakibin topu dışarı atmasıyla birlikte hakemin üzerine giderek, "Yukarıda Allah var" işareti ile ikinci sarı kartı görerek oyudan atılan kaleci Volkan Demirel’i hem uyaracak, hem de para cezası verecek. Daha önce de buna benzer davranışlar sergileyen Volkan ile Başkan Aziz Yıldırım bizzat görüşecek ve bundan böyle camiaya yakışan duruşu göstermesini isteyecek.

Kazım için rapor verecek

Volkan’ın maçtan sonra takım arkadaşlarına, "Neden bütün şanssızlıklar beni buluyor? Rakibe hiçbir temasım olmadığı halde hem penaltı verildi, hem de kart gördüm. Uzun süre itiraz ettik. Sadece ben değil, tüm takım bunu yaptı" diye dert yandığı öğrenildi. Teknik Direktör Aragones’in oyundan alındığı sırada kendisine tepki gösteren Kazım için yönetime rapor vereceği bildirildi. İki kez aynı tepkiyi veren Kazım’a yönetim kurulunun bu kez ağır para ceza verileceği ifade edildi.
tarikozturk
tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/09/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 285
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : AKDERE/ANKARA
İş/Hobiler : MUHASEBE
Rep puanı Rep puanı : 7
Takımn Takımn : BEŞİKTAŞ JK